webhosting 

Doplnkové služby

Parkovanie / presmerovanie domény

Určite to poznáte, objavíte skvelý názov domény alebo Vás napadne nový projekt, ale nemáte práve čas ho realizovať a ani peniaze, aby ste k doméne zakúpili webhosting. Prečo však riskovať, že ju niekto zaregistruje pred Vami? S touto službou si môžete doménu u nás zaparkovať a neskôr prejsť na samostatný webhosting či ju presmerovať na akúkoľvek inú doménu.

Ale to nie je všetko. Táto služba umožňuje vytvoriť jednoduchú stránku cez službu WebVizitka, ktorá je pre našich klientov zadarmo. Zároveň máte k dispozícii aj presmerovanie emailov, čo môžete využívať pre komunikáciu so svojimi zákazníkmi.

Ak u nás neplánujete doménu hostovať, môžete kedykoľvek upraviť interné DNS záznamy a nasmerovať ju niekam inam.

Objednať

len za 6,00 € ročne
(7,20 € s DPH)


Pridanie domény k existujúcemu hostingu (3 GB variant)

Táto služba je určená pre klientov, ktorí chcú svoj zakúpený webhosting využívať viacerými doménami. Pri objednávke musíte zadať názov hlavnej domény, ku ktorej sa viaže zakúpený webhosting a adresár, kde budú uložené súbory tejto novej domény. Navyše táto služba má k dispozícii vlastný priestor pre emailové schránky (3072 MB), ktorý môže využívať neobmedzený počet emailových schránok. Ak hľadáte plnohodnotný hosting pre viacero domén, vyskúšajte náš multihosting.

Treba si však uvedomiť, že takto pridané domény zdieľajú výkon vyhradený pre daný webhosting a čím viac ich je, tým viac ho to ovplyvňuje. Preto dôležité projekty by mali mať samostatný webhosting.

len za 10,00 € ročne
(12,00 € s DPH)Copyright © 2006 - 2019, Inet.sk, s. r. o., Všetky práva vyhradené

Vytvoril Menyhart.sk