webhosting 

Virtuálne servery

Virtuálny server si treba predstaviť ako fyzický server, ktorý je rozdelený na niekoľko menších serverov, pričom každý z nich má vyhradenú RAM len pre seba a garantovaný minimálny výpočtový výkon procesora. Virtuálny server je výkonejšia alternatíva k našim webhostingovým programom, pričom máte k dispozícii všetky rozhrania, na ktoré ste zvyknutý (Admin, WebMail a podobne). Na virtuálnom serveri je možné aplikovať špecifické nastavenia, ktoré nie sú možné na klasickom webhostingu. Počet domén, umiestnených na jednom virtuálnom serveri, je limitovaný len nárokmi samotných stránok na RAM a výpočtový výkon.

Virtuálne servery

  ALFA BETA GAMA OMEGA
Procesor (CPU) 1x 2x 4x 16x
Pamäť (RAM) 1 GB 4 GB 8 GB 32 GB
Priestor (HDD) 10 GB 50 GB 100 GB 500 GB
Cena za mesiac 12,50 €
15,00 € s DPH
49,00 €
58,80 € s DPH
98,00 €
117,60 € s DPH
412,00 €
494,40 € s DPH
Objednať Objednať Objednať Objednať

V cene virtuálneho servera je úvodná inštalácia a samostatná IP adresa. V prípade ročnej platby máte nárok na 10% zľavu z celkovej ceny servera, vrátane prídavných služieb. K dispozícii je aj root prístup na server.

Ak nevyužívate náš Admin panel, kedy je zálohovanie dát zadarmo, vieme Vám ho ponúknuť ako doplnkovú službu. Cena za 1 GB je 0,40 € bez DPH (0,48 € s DPH).

Hľadáte niečo iné? Kontaktujte nás, uveďte nám Vašu predstavu a určite sa dohodneme.


Admin panel

Vďaka nášmu Admin panelu budete mať k dispozícii známe prostredie, ktoré u nás využívate pri správe domén a hostingov. Vytváranie alebo zmena e-mailových schránok, ftp účtov alebo databáz je vďaka tomu jednoduché a zvládne to úplne každý. V cene tejto služby je aj zálohovanie dát na serveri.

V tejto variante nie je k dispozícii root prístup na server.

len za 10,00 € mesačne


Správa servera

Uvedomujeme si, že nie každý náš klient má čas alebo znalosti na správu virtuálneho servera, preto sme ochotní podať pomocnú ruku. V cene tejto služby je monitoring servera, pravidelné aktualizácie systému, ako aj 2 technické zásahy do mesiaca a Admin Panel.

len za 60,00 € mesačne


Copyright © 2006 - 2019, Inet.sk, s. r. o., Všetky práva vyhradené

Vytvoril Menyhart.sk