webhosting 

Webpanel a WebVizitka

Tieto rozhrania sú dostupné len pre klientov, ktorí ešte využívajú virtuálne servery na starej architektúre.

Webpanel

Webpanel je náš ovládací panel, cez ktorý môžete spravovať všetky svoje domény a webhostingy, ktoré máte u nás zakúpené na svojom virtuálnom serveri. Vďaka jeho jednoduchosti a prehľadnosti je práca s ním intuitívna a rýchla.

Tento profesionálny systém je dostupný v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku.

Kľučové funkcie

  1. Prehľadná správa emailových schránok, FTP účtov a databáz
  2. Prehľadné štatistiky využitého priestoru a prenesených dát
  3. CRON, SVN (subversion), zaheslovanie adresárov
  4. Správa DNS záznamov, domén a mnoho iného
Webpanel

WebVizitka

Systém WebVizitka Vám umožňuje vytvoriť elegentnú stránku, tzv. vizitku, ktorá sa bude zobrazovať na Vašej doméne. Táto služba je zadarmo dostupná pri každom našom webhostingovom produkte, ale aj napríklad pri službe Parkovanie domény.

Vo WebVizitke máte k dispozícii desiatky unikátnych dizajnov, pričom náhľady niektorých z nich si môžete pozrieť nižšie. Celý proces vytvárania vizitky je maximálne jednoduchý. Vyplníte všetky nadefinované polia, vyberiete si dizajn a potom stačí už len aktivovať WebVizitku na svojej doméne. Tá sa vygeneruje do niekoľkých minút.

Náhľady niektorých dizajnov

Náhľad dizajnu WebVizitky #1 Náhľad dizajnu WebVizitky #2 Náhľad dizajnu WebVizitky #3 Náhľad dizajnu WebVizitky #4 Náhľad dizajnu WebVizitky #5 Náhľad dizajnu WebVizitky #6 Náhľad dizajnu WebVizitky #7 Náhľad dizajnu WebVizitky #8 Náhľad dizajnu WebVizitky #9 Náhľad dizajnu WebVizitky #10 Náhľad dizajnu WebVizitky #11 Náhľad dizajnu WebVizitky #12 Náhľad dizajnu WebVizitky #13 Náhľad dizajnu WebVizitky #14 Náhľad dizajnu WebVizitky #15 Náhľad dizajnu WebVizitky #16

Copyright © 2006 - 2019, Inet.sk, s. r. o., Všetky práva vyhradené

Vytvoril Menyhart.sk