Kompletná ponuka

Mail

0,80 / mesiac

 • 5 GB priestor pre emaily
 • Neobmedzený počet emailov
 • Doménový kôš

Objednať

Hosting Alfa

1,50 / mesiac

 • 1 GB priestor
 • SSL certifikát zadarmo
 • 1 doména

Objednať

Hosting Beta

2,90 / mesiac

 • 10 GB priestor
 • SSL certifikát zadarmo
 • 1 doména

Objednať

Hosting Gama

4,30 / mesiac

 • 50 GB priestor
 • SSL certifikát zadarmo
 • 1 doména

Objednať

Hosting Multi

od 5,00 / mesiac

 • 100 GB priestor
 • SSL certifikát zadarmo
 • 5 - 100 domén

Objednať

Hosting Omega

14,60 / mesiac

 • 100 GB priestor
 • SSL certifikát zadarmo
 • ∞ počet presmerovaní

Objednať

Uvedené ceny sú platné pri ročnej platbe. Pri kratšej platbe sú ceny vyššie o 20%. Pri viacročnej platbe sú ceny nižšie o 10%.

Časté otázky

 Čo je to hosting?

Hosting (webhosting) je priestor na serveri, kde sú uložené všetky súbory Vašej internetovej stránky, všetky Vaše e-maily a podobne. Bez hostingu neviete využiť plný potenciál Vašej domény. Naša spoločnosť je zároveň poskytovateľom webhostingových služieb, takže môžete mať všetko u nás.


 Môžem od Vás využívať len hosting?

Samozrejme. Vyplňte objednávku na našej stránke, pričom uveďte názov Vašej domény, ku ktorej sa bude hosting viazať. Následne si u nás nastavte všetko potrebné a požiadajte svojho registrátora, aby na doméne nastavil naše DNS servery. Nájdete ich na našej stránke v sekcii Podpora. Nezabudnite nám to oznámiť, aby sme Vašu doménu u nás aktivovali.

Dôrazne však odporúčame, aby ste súvisiace služby mali u jedného poskytovateľa. Je to tak pre Vás prehľadnejšie a v prípade, že by nastal nejaký problém, tak viete kde sa obrátiť.


 Ktorý hosting si mám vybrať?

Hostingy v našej základnej ponuke sa líšia najmä veľkosťou priestoru. Ten je spoločný pre web, e-maily a databázy. Hosting Alfa je vhodný najmä pre osobné a jednoduché firemné stránky. Hosting Beta je vhodný pre rozsiahlejšie stránky ako sú blogy a podobne. Hosting Gama je vhodný pre väčšie projekty a začínajúce internetové obchody.

Ak potrebujete pre svoj projekt výkonný hosting, určite zvážte náš Hosting Omega. Ten je ideálny pre zabehnuté internetové obchody a podobné náročné projekty. Zvyknú ho tiež využívať klienti, ktorí potrebujú viac miesta pre svoje e-maily a nechcú byť obmedzovaní ostatnými klientmi. Ak chcete znížiť náklady, vyskúšajte náš Hosting Multi. Ten umožňuje hostovať naraz niekoľko domén, na ktorých sa nachádzajú najmä nenáročné projekty. Ak potrebujete k svojej doméne len e-maily, potom je pre Vás ideálny náš produkt Mail.

Prosím, myslite na to, že toto sú len naše odporúčania. Je len na Vás, ktorý hosting si nakoniec zvolíte.

 Môžem hosting využívať viacerými doménami?

Áno, môžete. Ktorúkoľvek doménu, ktorú u nás registrujete, môžete zadarmo nasmerovať do priestoru inej domény. Plnohodnotné využitie domén umožňuje napríklad náš Hosting Multi. Avšak každý hosting alebo multihosting má ohraničený výkon, ktorý medzi tieto domény rozdelíte. Čím viac domén využíva hosting, tým nížší výkon má jednotlivá doména k dispozícii. Ak pre niektorú doménu potrebujete celý výkon, mala by byť na samostatnom hostingu.

Myslite však na to, že ak Vám niekto napadne jednu doménu a prelomí jej ochranu, pravdepodobne sa tak dostal aj k ostatným doménám, ktoré máte na hostingu s viacerými doménami. Dôležité projekty preto majte vždy na samostatnom hostingu, znížite tak riziko, že Vám útočník napadne všetky Vaše domény. Takto pred ním aspoň ochránite svoje najdôležitejšie projekty.


 Čo sa stane, ak zaplním hosting?

Náš systém je nastavený tak, že Vám umožní prekročiť predplatený priestor. Vďaka tomu neprídete o žiadne dáta či nejaký dôležitý e-mail. Každý mesiac kontrolujeme obsadenosť priestoru a klientom, ktorí ho prekračujú o viac ako 1 GB, zasielame upozornenie. Klient má potom 14 dní na nápravu tohto stavu. Napríklad vymaže nejaké zbytočné dáta alebo e-maily, poprípade môže prejsť na vyšší hosting. Po uplynutí tejto doby sa opäť skontroluje obsadenosť priestoru a ak nedošlo k náprave, vystaví sa proforma faktúra za priestor nad limit, ktorú treba uhradiť.

Upozorňujeme, že takáto proforma faktúra sa potom vystaví za každý mesiac, kedy dochádza k prekročeniu predplateného priestoru. Preto je lepšie pre Vás tento stav riešiť.


 Je prechod na iný hosting spoplatnený?

Nie, prechod je zadarmo. Ak prechádzate na drahší hosting, uhradí sa len cenový rozdiel medzi jednotlivými hostingmi za zostávajúce obdobie. V prípade prechodu na lacnejší hosting sa môže cenový rozdiel zohladniť v predplatenom období.