webhosting 

Objednávka produktov a služieb

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre našu spoločnosť. Aby ste mohli pokračovať v objednávke, zadajte názov domény, ku ktorej sa bude viazať zvolený produkt alebo služba. Názov domény je identifikátorom Vášho produktu alebo služby v našom systéme, preto ho musíte vyplniť. V názve domény nezadávajte http:// a ani www., ďakujeme. Nezabudnite uviesť koncovku domény.

V ďalšom kroku budete môcť zvoliť, či máme doménu zaregistrovať, resp. previesť pod našu správu alebo budete využívať od nás len náš produkt alebo službu. Nezabudnite, že bez funkčnej domény nie je možné využívať úplný potenciál daného produktu alebo služby.

Ak už máte v našom Admin Paneli konto, môžete sa naň prihlásiť kliknutím na odkaz Prihlásenie, ktorý nájdete v pravom menu. Objednávka potom predvyplní Vaše fakturačné údaje a objednané služby automaticky pridá pod Vaše konto.

 • Doména SK len za 7,80 € ročne

  Stačí zaregistrovať novú doménu a získate ju za zvýhodnenú cenu na jeden rok. Ďalšie obdobie bude spoplatnené bežnou sadzbou podľa nášho aktuálneho cenníka.

 • Kvalitný a rýchly multihosting

  Hľadáte hosting pre viacero domén? Náš multihosting ponúka od 50 GB do 100 GB priestoru pre 5 až 10 domén. Pridajte sa k nám aj Vy a spoznáte, čo je to naozajstná kvalita.

 • SSL certikát zadarmo pre každého

  Objednajte si u nás ktorýkoľvek z našich hostingov a získajte SSL certifikát úplne zadarmo. Stačí si ho aktivovať cez náš WebPanel. Certifikát vydáva spoločnosť Let's Encrypt.

 • Kvalitný a rýchly webhosting za rozumnú cenu

  Ponúkame profesionálny hosting, ktorý poskytujeme na výkonných serveroch s rýchlymi SSD diskami. Naše služby využíva množstvo zákazníkov, pridajte sa k nim aj Vy a spoznáte, čo je to naozajstná kvalita.

E-mail:
pomoc@inet.sk
Telefón:
+421 917 203 291
pracovné dni
od 09:00 do 17:00

Dôležité odkazy

 1. Admin Panel - správa domény
 2. Administrácia MySQL
 3. WebMail
 4. WebFTP

Všetky polia sú povinné.Copyright © 2006 - 2019, Inet.sk, s. r. o., Všetky práva vyhradené

Vytvoril Menyhart.sk