Hosting od Inet.sk

Objednávka produktov a služieb

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre našu spoločnosť. Aby ste mohli pokračovať v objednávke, zadajte názov domény, ku ktorej sa bude viazať zvolený produkt alebo služba. Názov domény je identifikátorom Vášho produktu alebo služby v našom systéme, preto ho musíte vyplniť.

V názve domény nezadávajte http:// a ani www., ďakujeme. Názov domény sa nezadáva v tvare e-mailovej adresy, zadáva sa len tá časť, čo nasleduje po zavináči. Nezabudnite uviesť koncovku domény.

V ďalšom kroku budete môcť zvoliť, či máme doménu zaregistrovať, resp. previesť pod našu správu alebo budete využívať od nás len náš produkt alebo službu. Nezabudnite, že bez funkčnej domény nie je možné využívať celý potenciál daného produktu alebo služby.

Ak už máte v našom Admin Paneli konto, môžete sa naň prihlásiť, kliknutím na odkaz vyššie. Systém potom v poslednom kroku objednávky predvyplní Vaše fakturačné a kontaktné údaje. Zároveň objednané služby automaticky priradí pod Vaše konto. Týmto krokom si tak urýchlite celý proces objednávky, pričom všetky produkty a služby budete mať len pod jedným užívateľským kontom. Okrem toho sú po prihlásení dostupné aj ďalšie funkcie objednávky, ktoré by sa Vám mohli zísť.

Potrebujete poradiť?

✉ pomoc@inet.sk☏ 0917 203 291

pracovné dni od 09:00 do 17:00

Linky: Admin | MySQL | WebFTP | WebMail

Facebook | Obchodné podmienky | Ochrana súkromia


© 2006 - 2020, Inet.sk, s. r. o., Všetky práva vyhradené

Odvolať súhlas pre používanie Cookies