Dlhoročné
skúsenosti

Na slovenskom trhu pôsobíme už takmer 15 rokov

 Zákaznícka
podpora

Zakladáme si na individuálnom prístupe a férovosti

 Bez
obmedzení

Neobmedzujeme počet databáz, emailov, ftp,  ani prenos dát

 Partnerský
program

Stať sa našim partnerom je ľahké a najmä výhodné

 Spokojní
zákazníci

Naši zákazníci sú ako naša rodina, verí nám už 1000 klientov

 Výborný pomer
cena / výkon

Ponúkame kvalitné služby za rozumnú cenu

Povedali o nás

"Po rokoch skúšania dodávateľov na poli webhostingových služieb sme našli svojho spoľahlivého a stabilného partnera tu. Stabilita, ochota, znalosť, dobrá cena a rýchle vyriešenie prípadných problémov - to je pre nás Inet.sk. "

Jaroslav Mráz
Allycom, s.r.o.

"Mám u Inet.sk zaparkovanú jednu doménu a mám pocit, že tam zaparkujem aj všetky ostatné domeny, ktoré mám, pretože po dlhoročných skúsenostiach s rôznymi inými firmami, mi Vaše služby vyhovujú zatiaľ najviac. Odporúčam kvôli dobrej konektivite a primeranej cene + rýchly support."

Ladislav Kéry

"Mal som možnosť vyskúšať rôzne webhostingy, ale nakoniec som sa rozhodol všetky moje stránky zveriť Inet.sk. Webhosting zvláda jednoduché, ale aj veľmi náročné stránky a magazíny. Podporuje najnovšie technológie a má veľmi prehľadnú a jednoduchú správu domén. Komunikácia s technickou podporou Inet.sk je vynikajúca a za mňa môžem túto firmu iba doporučiť."

Richard Horný
ZlateMoravce.info

"Máme u Vás doménu a hosting. So službami sme nadmieru spokojní. Z Vašej strany máme pozitívne skúsenosti ako sú: rýchle jednanie, znalosť v problematike, ochota pomôcť, stabilita, zavádzanie noviniek, ak ich klient vyžaduje a dobrá cena. Za nás môžeme Inet.sk len odporučiť. Ďakujeme."

Mgr. Zuzana Valovičová
BL servis, s.r.o.

Referencie

Za tie roky, čo pôsobíme na slovenskom trhu, sa o našich kvalitách presvedčilo už množstvo klientov. Pozrite si výber niektorých z nich.

Auto100.sk BLServis.sk Bystricoviny.sk Bytcan.sk DermoCentrum.sk E-pravnik.sk Ecallslovakia.sk FilipJancik.com MisuDesign.sk Nitra.info Poistim.sk Proclienta.sk SchneiderLekaren.sk VegoMarketing.eu ZlateMoravce.info

Ale aj ...

Allycom.sk, Beh.sk, BestFoto.sk, Borov, BranoRac.sk, Cichlidportal.sk, Corgoň, Dia.sk, Echoviny.sk, EuroEkonom.sk, Evanjelická cirkev a.v., Heineken, Kelt, KerioHosting.sk, Klenovec.sk, Krušovice, Lojzo, Merkury Broker, NitrianskaGaleria.sk, O2, Podhradik.sk, Prešov, Redhotchilipeppers.sk, SalonValery.sk, Slosar.sk, Slovenský elektrotechnický zväz, StudioTanca.sk, Tesla, UPSVAR, VÚB

Overte si doménu


  Doména sa overuje, prosím, počkajte pár sekúnd.