webhosting 

Tvorba internetových stránok

Tvorbe internetových stránok sa venujeme niekoľko rokov, pričom sme naše služby ponúkali najmä klientom, ktorí mali problém so svojou existujúcou stránkou. Od roku 2019 sme sa rozhodli túto službu ponúkať všetkým. Naša kapacita je však obmedzená, mesačne pracujeme maximálne na dvoch projektoch naraz. Ďakujeme za pochopenie.

V prípade záujmu, sa nám ozvite. Ak sa rozhodnete využiť naše služby, vyfakturujeme Vám zálohu. Tá predstavuje 50% z predpokladanej sumy a zároveň je storno poplatkom. Po úhrade zálohy začneme pracovať na Vašej stránke. Po vytvorení internetovej stránky (ukázanie stránky klientovi) plynie dvojtýždňová lehota na finálne úpravy. Počas nej bezplatne zapracujeme pripomienky od klienta, ktoré nepresahujú dohodnutý rámec predplateného balíka. Po tomto období je už každý zásah spoplatený.

Výhody nášho riešenia oproti voľne dostupným redakčným systémom

  • Náš redakčný systém je optimalizovaný pre naše servery a naopak.
  • Aktualizácia systému je naša starosť, už nemusíte v strese striehnuť na novú verziu.
  • Voľné dostupné redakčné systémy majú niekoľko zraniteľností, ktoré útočníci využívajú pre hacknutie stránky. Situácia sa zhoršuje, ak je takýto systém neaktualizovaný alebo je do neho nahraný nelegálny obsah (stiahnuté platené pluginy a podobne). Náš redakčný systém pravidelne kontrolujeme a všetky možné zraniteľnosti okamžite odstraňujeme.
  • Potrebujete funkciu navyše? Nie je problém, doprogramujeme Vám ju. U nás sa Vám nestane, že pre Váš systém daná funkcia neexistuje.
  • Potrebujete pomôcť? Nie je problém, pomôžeme. Pri voľne dostupných redakčných systémoch sa treba obrniť trpezlivosťou, keď budete hľadať riešenie svojho problému v záplave diskusných príspevkov.
  • Administrácia je jednoduchá a prehľadná, takže ju zvládne obsluhovať hocikto.

Porovnanie zvýhodnených balíkov

  Mini Midi Maxi
Počet podstránok neobmedzene
Naplnenie podstránok Vami dodaným obsahom 5 15 30
SSL certfikát, zabezpečený web cez https:// áno
Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) áno
Viacúrovňové menu áno, maximálne 3 úrovne
Dizajn z katalógu bezplatných šablón v cene -
Dizajn z katalógu platených šablón 50 € v cene
Použitie Vami dodaného dizajnu od 100 €
Dizajn na mieru od 200 €
Responzívny dizajn áno *
Návrh loga firmy od 50 €
Blog v cene
Fotogaléria v cene
Kniha návštev v cene
Komentáre v cene
Kontaktný formulár v cene
Novinky v cene
Konečná cena 250 €
300 € s DPH
450 €
540 € s DPH
650 €
780 € s DPH

* Platí len v prípade, že to zvolený dizajn umožňuje.

Nevyhovuje Vám ani jeden balík? Nevadí, napíšte nám a určite sa dohodneme.

Poplatky nad rámec zvýhodneného balíka

Grafické práce 25 € / hodina
Programovacie práce 30 € / hodina
Naplnenie podstránok Vami dodaným obsahom 20 € / hodina
Marketing (Sociálne siete, Google Ads a podobne) dohodou
Úprava textov 7 € / normostrana
Copywritting 12 € / normostrana

Správa internetovej stránky

Keďže si uvedomujeme, že nie každému sa dá jeho stránka priebežne aktualizovať, ponúkame aj službu Správa internetovej stránky (ďalej len Správa). Jedná sa o predplatený paušal, ktorý pozostáva z 4 hodín práce za Vami dohodnuté obdobie. Čo to znamená? Ak potrebujete aktualizovať stránku len raz za rok, tak Vám budeme účtovať daný paušál len raz ročne. V prípade, že potrebujete obsah aktualizovať pravidelnejšie, upraví sa interval fakturácie napr. na polročný, štvrťročný, mesačný alebo jednorázový. Takýchto paušálov si môžete objednať aj viacero na to isté obdobie.

V čom je výhoda tohto paušálu oproti jednorázovým poplatkom? Jednorázové poplatky sa účtujú za každú začatú hodinu, pričom je jedno či sme nad danou úlohou strávili 10 minút alebo hodinu. Každá ďalšia úloha je spoplatnená ďalším poplatkom. Pri Správe sa sleduje skutočný čas, ktorý nám úloha zaberie. Neminutý čas je možné použiť na ďalšiu úlohu, takže počas dohodnutého obdobia je možné vykonať aj niekoľko aktualizácií, kým sa neminie predplatený čas (4 hodiny). Ak sa náhodou prekročí predplatený čas, tak sa len vyfakturuje jednorázovo ďalší poplatok za Správu alebo jednorázový poplatok za danú prácu. Vždy podľa toho, čo je výhodnejšie pre klienta. Poplatok za Správu sa účtuje dopredu. Neminutý čas nie je možné presunúť do ďalšieho obdobia.

iba 50 € za obdobie
(60 € s DPH)


Copyright © 2006 - 2019, Inet.sk, s. r. o., Všetky práva vyhradené

Vytvoril Menyhart.sk